Chcesz abyśmy spradzili czy procesy mycia w Twojej firmie są skuteczne? Skontaktuj się z nami!

Korzystamy z najnowszych urządzeń i rozwiązań które pomogą w przeprowadzeniu kontroli.

Luminometr EnSURE™ Touch jest najnowszym osiągnięciem jeśli chodzi o kontrolę kontaminacji mikrobiologicznej w zakładach produkcyjnych przy pomocy technologii wykrywania ATP. Pozwala na szybkie, powtarzalne i dokładne wyniki poprawiające wewnętrzne systemy kontroli jakości. Z jego pomocą dokładnie sprawdzimy czystość powierzchni przed oraz po jej umyciu.

 Możemy wykonać również Test UV który pozwoli na sprawdzenie dokładności przeprowadzonych procesów mycia. Jak to działa? Przy pomocy specjalistycznego preparatu nie widocznego w świetle dziennym znakujemy wyznaczone powierzchnie, a na następnie po wykonaniu mycia i dezynfekcji weryfikujemy przy użyciu lamp UV z jaką starannością został przeprowadzony proces mycia i dezynfekcji.

Kontrola systemów dozowania i zużycia preparatów chemicznych jest kolejnym krokiem do optymalizacji kosztów mycia. Do tego celu wykorzystamy jeden z najdokładniejszych mierników przewodności HI 8733, który w sposób niezawodny zweryfikuje czy stosowane stęzenia są zgodne z zaleceniami.